Sekací pila ARBORTECH  AS 170


Mašiny pro turbo rychlé prořezávání zdí a proškrabávání spár

Firma BAUPROTECT s.r.o. přináší na trh v ČR legendární a úspěšnou univerzální prořezávací technologii Arbortech (AUSTRALIE), která je předurčena pro každodenní těžké profesionální používání. Vysoký motorický výkon 1250 W, kovové vnitřnosti a kvalitní diamantové řezací příslušenství přináší velkou sílu, rychlost, přesnost a odolnost i v těch nejnáročnějších podmínkách. Řeže veškeré zdicí materiály a dřevo mimo kámen a beton.

Image

Video s ukázkou využití:

Vlastnosti


Přesné prořezávání do úhlů

Kolmá technologie řezání pilou AS170 řeší precizní a rychlé řezání úhlových otvorů a to bez přetažení řezu. Okolní zdivou zůstává nedotčeno.

Řezání do hloubky

Pila AS170 v závislosti na volbě nožů řeže až do hloubky 170 mm.

Bezpečnost

Bezpečnosti obsluhy je na prvním místě. Řezání je absolutně bezpečné, protože mechanizmus řezání eliminuje zpětný ráz. Ovládání stroje je velice snadné.

Kolmé ponorné řezání

S pilou AS170 můžete řezat přímo kolmo do stěny a to bez vrtání.

Čistota a bezprašnost

Tato jedinečná technologie řezání vytváří velmi málo jemného prachu (na rozdíl od kotoučového řezání). Mimo to se nástroj se dá napojit na stavební vysavač.

Vysoká viditelnost nožů pro precizní řezání

Špičky řezacích nástrojů jsou předsazeny před tělo nástroje a díky tomu je místo řezu perfektně viditelné. To je ideální tam, kde je vyžadována vysoká přesnost řezu.