Krémová injektáž svépomocí


Pro utvoření jednoduché a ekonomicky výhodné vodorovné izolace (infuzní clony) může být použitý krém INTRASIT® IC 28OS. Totokrémová injektáž řešení je vhodné pro kutily a stavebníky, kteří řeší zejména zdivo z plných cihel anebo smíšené zdivo s dobře zřetelnými spárami. Ostatní injektážní přípravky zančky Hahne jako např. INTRASIT® MEK 18OS, INTRASIT® BLK 18OS nebo INTRASIT® VK 10A mohou být zpracovány pouze profesionály a se speciálním vybavením. Tuto aplikaci dokážeme zajistit.

K použití krému INTRASIT® IC 280S  stačí pouze silnější vrtačka, kvalitní vrták 12 mm patřičné délky a zahradní postřikovač opatřený aplikační trubičkou. Se správným umístěním vrtů podle dané situace mile rádi poradíme.

INTRASIT® IC 280S je injektážní krém s garantovanou kvalitou od renomované německé značky Hahne (tradice značky již od roku 1926) a patří do profesionální řady produktů pro sanace a hydroizolace staveb INTRASIT® . Během výroby tento materiál prochází několikanásobnou kontrolou kvality a je namíchán pouze ze surovin prémiové kvality. Jeho použitím máte nejvyšší záruku správného složení. Originální receptura se stala předlohou pro její konkurenční následovníky. Účinná a unikátní kombinace látek na bázi silan-siloxanu tvoří min. 80% výrobku. Zbývající část se též významně odlišuje od podobných výrobků, protože obsahuje speciální aktivační přísady, které umožňují snazší vstup do kapilár. Díky tomu krém velmi rychle proniká hluboko do minerálních stavebních materiálů a utváří trvalou horizontální bariéru proti vlhkosti. Konzistence materiálu nevyžaduje žádné další speciální aktivátory a ani ucpávání vrtů po aplikaci. Suché zdivo stačí před aplikací navlhčit vodou.

*Aplikace je popsaná v technickém listu níže.

Akční ceník na balení 5 litrů

INTRASIT® IC 280S  5 litrů 3 999,- Kč včetně DPH 
INTRASIT® IC 280S  10 litrů (2X5L) 7 199,- Kč včetně DPH
INTRASIT® IC 280S  20 litrů (4X5L) 12 890,- Kč včetně DPH 
Tlakový postřikovač GLORIA 42e 5 litrů 655,-  Kč včetně DPH
Poštovné a balné vždy  140 Kč s DPH

Zaslání materiálu lze objednat níže uvedeným objednávkovým formulářem anebo vyzvednout po telefonické domluvě na tel. čísle 732 132 445. Sklad BAUPROTECT s.r.o., Strakonická 3212/4a (areál České přístavy), Praha 5

TECHNICKÝ LIST - INTRASIT IC28OS CZ IT 2.108.pdf (146kb)

RYCHLÝ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vyplňte objednávkový formulář a ihned se Vám ozveme ohledně dodání

V textu zprávy prosím uveďte:

  • Adresu dodání (ulice, město, psč)
  • Požadovaný objem injektážního krému (1 balení = 5 litrů), např. 5l, 10l, 15l, 20l